Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛
    • 2006.03
    • 13952

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Myszon007
    Jeszcze Jagiełło o smaku cytrynowym, ale nie znam parametrów.
    Ale widziałeś to piwo niedawno, czy tylko zwracasz uwagę, że ktoś kilka dni temu wspominał, że było na stronie browaru? Bo w tej chwili nie widzę tam tego piwa.
    Last edited by Pendragon; 2011-12-15, 21:55.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Myszon007
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2007.02
      • 1208

      Widziałem na półce w sklepie, poza tym http://browar.biz/forum/showpost.php...&postcount=160 tak więc piwo istnieje na ich stronie też jest, ino w animacji flash http://imageshack.us/photo/my-images...112152058.png/
      ♪♫

      Comment

      • Pendragon
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛
        • 2006.03
        • 13952

        No to Jagiełło "cytrynowy" dodany.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • niebylem
          Szeregowy Piwny Łykacz
          • 2011.10
          • 2

          Browar Południe / Stout
          Ekstrakt : 13% wag
          Alkohol: 5,5% obj
          Pasteryzowane, filtrowane


          Nawet tego browaru nie ma w spisie Jak rozmawiał do mnie sprzedawca to mówił, że niedawno dotarło to piwo i że to nowy browar. Myślę, że można by było dodać

          Comment

          • dyczkin
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2011.05
            • 3657

            Browar południe szukaj pod GAB-em
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • abernacka
              Generał Wszelkich Fermentacji
              🥛🥛🥛🥛
              • 2003.12
              • 10861

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika niebylem
              Browar Południe / Stout
              Ekstrakt : 13% wag
              Alkohol: 5,5% obj
              Pasteryzowane, filtrowane


              Nawet tego browaru nie ma w spisie Jak rozmawiał do mnie sprzedawca to mówił, że niedawno dotarło to piwo i że to nowy browar. Myślę, że można by było dodać
              A według ciebie co to jest: http://www.browar.biz/forum/showthre...?t=1156&page=8
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • niewieem
                Kapral Kuflowy Chlupacz
                • 2010.12
                • 76

                GAB przekształcił się w Browar Południe, stout z Południa figuruje z jednym temacie ze stoutem Gaba.

                Comment

                • wpadzio
                  Major Piwnych Rewolucji
                  🍼🍼
                  • 2011.06
                  • 2648

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika niebylem
                  Browar Południe / Stout
                  Ekstrakt : 13% wag
                  Alkohol: 5,5% obj
                  Pasteryzowane, filtrowane


                  Nawet tego browaru nie ma w spisie Jak rozmawiał do mnie sprzedawca to mówił, że niedawno dotarło to piwo i że to nowy browar. Myślę, że można by było dodać
                  Zajrzyj tutaj zatem http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=1156
                  Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                  Serviatus status brevis est
                  3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                  Comment

                  • dyczkin
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2011.05
                    • 3657

                    Tak to już jest na browar.biz
                    Z czasem się to być może zmieni.
                    Gdybym ja to robił
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • niebylem
                      Szeregowy Piwny Łykacz
                      • 2011.10
                      • 2

                      Nie wiedziałem o takim przekształceniu. Szukałem w liście piw i potem w DP ale nie znalazłem - dlatego napisałem. Ale myślę, że nazwy powinny zostać uaktualnione, żeby nie wprowadzać w błąd.

                      Comment

                      • wpadzio
                        Major Piwnych Rewolucji
                        🍼🍼
                        • 2011.06
                        • 2648

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika niebylem
                        Nie wiedziałem o takim przekształceniu. Szukałem w liście piw i potem w DP ale nie znalazłem - dlatego napisałem. Ale myślę, że nazwy powinny zostać uaktualnione, żeby nie wprowadzać w błąd.
                        Zawsze staraj się użyć wyszukiwarki. Im lepiej zdefiniujesz zapytanie, tym większa szansa na sukces Piw jest dużo, ale i sporo nas, aktywnych użytkowników. A to, że się zmieniają nazwy browarów, parametry piw, miejsce ich warzenia itp, to sprawa nieunikniona.
                        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                        Serviatus status brevis est
                        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                        Comment

                        • ucho
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2010.05
                          • 500

                          Warka, Heineken (lic.) - piwo jest w DP, ale nie ma założonego dedykowanego mu tematu na forum. Parametry E:11,4%; A:5,0%.
                          Butelka 0,33l z V w kodzie.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Generał Wszelkich Fermentacji
                            🥛🥛🥛
                            • 2006.03
                            • 13952

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ucho
                            Warka, Heineken (lic.) - piwo jest w DP, ale nie ma założonego dedykowanego mu tematu na forum. Parametry E:11,4%; A:5,0%.
                            Butelka 0,33l z V w kodzie.
                            No to w czym problem? Załóż temat

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • ucho
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2010.05
                              • 500

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                              No to w czym problem? Załóż temat
                              Ok. Problem w tym, że temat nie jest powiązany z piwem w bazie. Np. nie można oceniać z artomatu.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                🥛🥛🥛🥛🥛
                                • 2001.02
                                • 23860

                                Jak założysz temat to się podepnie.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...