Piowrót Krakusa (z Warki ;) )

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kulin
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 07-2010
    • 2

    #31
    Sorki za zamieszanie, zgadza się, jest robione w Warce, ale...

    Comment

    • dlugas
      Major Piwnych Rewolucji
      🍼
      • 04-2006
      • 4014

      #32
      Jak tak bardzo prosicie to kupię tego czerwonego i dam znać co w nim siedzi :]
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • Pancernik
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 09-2005
        • 9777

        #33
        Ja już kupiłem przy okazji poszukiwania w tesku grand(-y ) czempiona, ale trochę się boje odpuszkować...

        Comment

        • dlugas
          Major Piwnych Rewolucji
          🍼
          • 04-2006
          • 4014

          #34
          Pancernik, otwieraj pij i zakładaj nowy temat, nie będę musiał tego robić za dni kilka.


          No ja właśnie idę po grandy, to do kupię Krakusa.

          Strach wracać do domu, bo żona już mi dała ultimatum z okazji zbliżających się świąt.Za kilka dni ma być max 5 piw w lodówce, reszta ałt. Trzeba zrobić miejsca na jakieś głupie placki, szynki, półprodukty na dania wigilijne i na nie same.

          Strach wynosić portery (i nie tylko) do piwnicy, bo drzwi tam liche, a "licho" podobno nie śpi.
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • dyczkin
            Major Piwnych Rewolucji
            • 05-2011
            • 3657

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas
            Pancernik, otwieraj pij i zakładaj nowy temat, nie będę musiał tego robić za dni kilka.
            To moja działka .
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas
            Strach wracać do domu, bo żona już mi dała ultimatum z okazji zbliżających się świąt.Za kilka dni ma być max 5 piw w lodówce, reszta ałt. Trzeba zrobić miejsca na jakieś głupie placki, szynki, półprodukty na dania wigilijne i na nie same.
            Współczuję. Czas dokupić witrynę.
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • dlugas
              Major Piwnych Rewolucji
              🍼
              • 04-2006
              • 4014

              #36
              To moja działka
              no w sumie teraz to tak, ale jak będę pierwszy z otwarciem tej puszki ręka mi nie drgnie i założę sam nowy temat :]
              Współczuję. Czas dokupić witrynę.
              A wiesz, że kilka dni temu zamówiłem coś w tym stylu do pokoju. Tylko tam wylądują pewnie inne ważniejsze bibeloty :]


              Muszę wzmocnić drzwi w piwnicy i skombinować coś na butelki
              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

              Comment

              • zgoda
                Major Piwnych Rewolucji
                • 05-2005
                • 3516

                #37
                Przywieź do mnie, z mojej piwnicy nie kradną piwa. Kiedyś stało 4 skrzynki mojego, ale zabrali torbę za 50 złotych, a 2 Tyskie ukradli sąsiadowi.
                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                Comment

                • zgoda
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 05-2005
                  • 3516

                  #38
                  Nie widzę w składzie jęczmienia niesłodowanego. Mam poważne wątpliwości, czy to produkt GŻ.
                  Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                  Comment

                  • DariuszSawicki
                    Major Piwnych Rewolucji
                    🍼
                    • 08-2012
                    • 2869

                    #39
                    Właśnie piję i nie czuję żadnych sentymentów z jednego powodu.
                    Nie chodzi o smak, bo ten jest kiepski. Piwo jest wodniste, prawie bez piany. Kolor Krakusa jest złoty, klarowny i to akurat główny pozytyw jest.
                    Nie spodziewałem się wiele po tym piwie, ale spodziewałem się jednego, że powrócą wspomnienia!
                    Kiedyś często jako dwudziestolatek piłem te piwo, smakowało mi. Dziś są inne czasy, piwa są dużo lepsze.
                    Smak tu jest jednak mało ważny. Ważne są wspomnienia.
                    Jak tu jednak coś wspominać, kiedy trzymam w łapsku puchę, która mi nic nie mówi?!
                    Czy to taki problem narysować na puszce trzy choinki?
                    Te piwo z Tesco za 2 zł wygląda przecież inaczej niż tamte stare. Tylko nazwa jest taka sama.
                    Podkreślam: smak nie jest tu zbyt ważny, chodzi o sentyment. Chce się mieć w ręku coś, co piło się w w wieku 18-20 lat.
                    Domagam się powrotu trzech choinek, obojętnie czy na puszce, czy butelce.
                    Dopóki ten warunek nie zostanie spełniony, nie kupię więcej Krakusa.

                    Ps. Piwo 10.5 z KP przynajmniej odtworzyli wiernie jeśli chodzi o grafikę.

                    Comment

                    • Javox
                      PremiumUżytkownik
                      🥛🥛🥛🥛🥛
                      • 11-2009
                      • 6312

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki

                      Ps. Piwo 10.5 z KP przynajmniej odtworzyli wiernie jeśli chodzi o grafikę.
                      Może to lepiej że nie odtworzyli bo to całkiem zabiło by mit Krakusa z tamtych lat,
                      zawartość puszki okazała się zaprzeczeniem czegoś takiego jak był Krakus.

                      A tak jak pamiętam, smak tego starego to na dzisiejsze moje piwopijstwo byłby w okolicach lepszej koncernówki.

                      Comment

                      • havranek
                        Szeregowy Piwny Łykacz
                        • 08-2006
                        • 20

                        #41
                        Ściemka

                        Nic wspólnego z Krakusem z dawnych lat - dałem dla pewności Ojcu na spróbę (on rocznik 1934, ja 1976). Wniosek wspólny - tylko nazwa ta sama... Wodniste, mało goryczki...
                        Last edited by havranek; 28-04-2014, 17:21.

                        Comment

                        Przetwarzanie...