koniec dziennika piwnego

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2008.09
    • 4229

    koniec dziennika piwnego

    biorąc pod uwagę tempo wpisywania nowych piw ja sobie daruję dziennik. bo trudno po kilku tygodniach pamiętać. Ile czasu minęło od Tłustego czy Baciara...a ile jest nie wpisanych...zabobon Reden i multum
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • dyczkin
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2011.05
    • 3657

    #2
    Współczuję
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • Promil03
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2007.10
      • 2833

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
      biorąc pod uwagę tempo wpisywania nowych piw ja sobie daruję dziennik. bo trudno po kilku tygodniach pamiętać. Ile czasu minęło od Tłustego czy Baciara...a ile jest nie wpisanych...zabobon Reden i multum
      Odkąd pracuję w branży też nie nadążam. Za dużo się dzieje. Ale piję nadal i to najważniejsze

      Comment

      • dyczkin
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2011.05
        • 3657

        #4
        Narzekasz?
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 2001.02
          • 23860

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
          zabobon Reden
          No ten jest akurat od kwietnia w bazie

          Jeśli piwa są zgłaszane na bieżąco, to przecież i baza jest uzupełniana przez Dyczkina z kilkudniowym poślizgiem. Zgłaszaj piwa przed wypiciem, to będzie mniejszy poślizg
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • leona
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2009.07
            • 5853

            #6
            O przepraszam dach wcale nie przeciekał, zwłaszcza, że nie padało.

            Ja wczoraj zgłosiłem Owcę w kratę i zanim uregulowałem rachunek za drugie piwo, baza była już uzupełniona

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 2001.02
              • 23860

              #7
              Dyczkin już pewnie zwolnił się z pracy żeby tylko nadążyć z dodawaniem piw, doceńmy to
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              Przetwarzanie...