Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2002.08
    • 6717

    No to chyba koniec marzeń o występie Rush w naszym kraju - nigdy nie było im po drodze a teraz to i drogi już nie bedzie...

    Problemy zdrowotne perkusisty Rush, Neila Pearta, mocno odciskają się na życiu koncertowym grupy. Sprawa jest na tyle poważna, że zespół wybiera się w pożegnalną trasę.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • DariuszSawicki
      Major Piwnych Rewolucji
      🍼
      • 2012.08
      • 2869

      Nad perkusistą Rush ciąży jakieś fatum... śmierć żony i córki.
      Ja już nie wierzę, że zobaczę Ten zespół w Polsce. Wszyscy inni wielcy byli, nawet The Beatles w kawałku (Paul McCartney)
      Cóż, pozostanie muzyka najwspanialszego, najcudowniejszego i w wielu sercach moich długowłosych ziomkach z Ełku( pamiętających Ogród Wyobraźni) nasza ukochana muzyka.

      W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

      Comment

      • iron
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2002.08
        • 6717

        No teraz Neil Peart ma nową żonę i córkę, więc pewnie jakoś tam jest szczęśliwy...
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • Livres
          Porucznik Browarny Tester
          • 2012.04
          • 324

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki
          Ja już nie wierzę, że zobaczę Ten zespół w Polsce. Wszyscy inni wielcy byli, nawet The Beatles w kawałku (Paul McCartney)
          6 czerwca 2013 grali w Berlinie. Trzeba było jechać.

          Comment

          • iron
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2002.08
            • 6717

            Do okupanta - nigdy
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • chechaouen
              Major Piwnych Rewolucji
              🍼🍼
              • 2011.01
              • 1180

              Dawno nie piłem Komesa Potrójnie Złotego (lidlowa warka 29.09.2016 jest naprawdę przednia)
              Jeszcze dawniej nie słuchałem High Hopes od Pink Floyd
              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

              No pasują do siebie idealnie. Polecam ten zestaw. Przyjemnie kołyszący, błogość, reminiscencje, baśniowy szmerek, fajnie dawkowane emocje...

              Comment

              • Sim666
                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                • 2015.01
                • 153

                Bardzo dobre połączenie wczoraj odkryłem, pięknie smolisty Smoky Joe pod jeszcze piękniej smolisty gig https://www.youtube.com/watch?v=CJs3xqZ3RtU \m/
                Last edited by Sim666; 2015-05-23, 10:19.

                Comment

                • dyczkin
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2011.05
                  • 3657

                  Artysta o wielu twarzach :
                  W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                  W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                  W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                  Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                  Moje warzenie // Piwny Wojownik

                  Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                  Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                  Comment

                  • DariuszSawicki
                    Major Piwnych Rewolucji
                    🍼
                    • 2012.08
                    • 2869

                    Lepiej się nie odzywać niż mówić coś złego o zmarłym.
                    Zespół Yes to absolutna trójca: Jon Anderson- niebiański, genialny głos.
                    Rick Wakeman, wykształcony i wspaniały klawiszowiec.
                    Steve Howe , gitarzysta z gatunku niedocenionych, ale moim zdaniem jeden z najwspanialszych.
                    Chris Squire przywłaszczył kiedyś prawo do nazwy Yes, czego skutkiem była świetna płyta sygnowana nazwą Anderson Bruford Wakeman Howe. Chris Squire wspaniale dudnił na basie, oto tego dowód.
                    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                    Chris Squire (1948-2015). Rest in peace.

                    Comment

                    • zgoda
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2005.05
                      • 3516

                      Jako grzyb stary lubię wszystko, co jest nowe a jednocześnie stare (pozdrawiam p. Zbigniewa Łomnika). Oraz klasyki. Znalazłem właśnie idealnie nową muzykę z lat 90-tych. Zespół nazywa się Cocksure i gra taki normalny industrial jaki się grało 20 lat temu. Niebywałe.

                      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                      Comment

                      • tristan_tzara
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2007.12
                        • 1038

                        Taki trochę syntetyczny ten industrial, bardziej pod EBM ale fajne. Ja od siebie w temacie nowych ale starych mogę polecić The KVB(bardzo zimnofalowo) i Have a Nice Life(szczególnie gdy się lubi Joy Division ale mroczniej).

                        Comment

                        • abran
                          Szeregowy Piwny Łykacz
                          • 2015.08
                          • 5

                          Przy piwku najlepiej słucha się klasyki rocka. Joy Division trochę za smutne jak dla mnie

                          Comment

                          • DariuszSawicki
                            Major Piwnych Rewolucji
                            🍼
                            • 2012.08
                            • 2869

                            Oczywiście, że przy piwku najlepiej słucha się klasyki rocka, ale przecież Joy Division do tych klasyków się zalicza.
                            Oto mój od zawsze ukochany utwór tego zespołu.

                            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                            Comment

                            • robox
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2002.11
                              • 8188

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abran
                              Joy Division trochę za smutne jak dla mnie
                              To może następne ich wcielenie, czyli New Order :

                              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                              Comment

                              • tristan_tzara
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2007.12
                                • 1038

                                Z dziewczyną mamy ostatnio jazdę na ten kawałek

                                Plus wideo z fragmentami jednego z moich ulubionych filmów "Do utraty tchu". Magia.

                                Comment

                                Przetwarzanie...