przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 07-2009
    • 5853



    A stadiony to tylko kropelka z tego co finansujemy ze swoich pieniędzy.

    Comment

    • dyczkin
      Major Piwnych Rewolucji
      • 05-2011
      • 3657

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
      Powiedział mieszkaniec miasta, z którego klub słynie z czystej, sportowej walki
      To Polska te mecze drukuje? Stoi funkcjonariusz reżimu z naganem przy głowie prezesa i zmusza go do kupowania lub sprzedania meczu?
      Pisząc Polska nie miałem na myśli aparatu państwa tylko mentalność Polaków.
      A moje kibicowanie Górnikowi ogranicza się tylko do oglądania tabeli I ligi

      Co do reszty wypowiedzi Krzysia to pełna zgoda.
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • kiszot
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🍼🍼
        • 08-2001
        • 8105

        Oceńcie sami
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • żąleną
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 01-2002
          • 13239

          Zaproszenie dla Holendrów na EURO 2012. Dla mnie bomba.

          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

          Comment

          • bayern71
            Major Piwnych Rewolucji
            • 06-2006
            • 1004

            Wczoraj nastąpiło przesilenie na trybunach. Po meczu huragan gwizdów pożegnał piłkarzy. Dobrze, że było tylko 16.000. Wyszedłem wk...ny jak nigdy. Bolą takie frajersko stracone punkty. Będzie duży wstyd jak taka drużyna zostanie mistrzem.
            Oliwy do ognia dolewa Skorża, które nie potrafi właściwie rozpoznać sytuacji na boisku. Próbuje zrobić rozgrywającym Gola, który celnie podaje tylko do tyłu. Rzeźniczak w tej chwili to głęboka rezerwa (wczoraj zaliczył prawie asystę dla GKS). Jedyny kreatywny defensywny pomocnik Vrdoljak jest przesuwany do łatania dziur w obronie chociaż kilku nominalnych obrońców jest w kadrze. Na środku ataku gra Ljuboja, który jest dramatycznie wolny i aby dojść do piłki musi grać na granicy spalonego (no i pali co się da). Taktyka jest już czytelna dla wszystkich. Broniłem go długo ale wczoraj gdy pierwszego zdjął najbardziej kreatywnego Wolskiego ostatecznie straciłem nadzieję.
            Dodatkowo kosztem jakości gry eskaluje swój konflikt z Jóźwiakiem ostentacyjnie pomijając Novo i Blanco.

            Comment

            • VanPurRz
              Major Piwnych Rewolucji
              • 09-2008
              • 4229

              Bierhalle zostało patronackim browarem chorzowskiego klubu.

              Ruch zaprasza do śląskiego lokalu Bierhalle w Silesia City Center w Katowicach na sobotni mecz z Widzewem Łódź.


              Brawo Ruch, Brawo Bierhalle.
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • kony
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 08-2005
                • 1701

                Klub zapowiada, że z tej okazji będzie można skosztować piwa w niecodziennym, niebieskim kolorze.
                Brawo Bierhalle

                Comment

                • leona
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 07-2009
                  • 5853

                  Boniek, o zgrozo, dołącza do kiboli w niezrozumieniu spraw około sportowych. Fragment z "weszło", w którym odnosi się do posła Kucharskiego (tak tego od plastra na nosie):
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zbigniew Boniek
                  [...]pomyśl – wiedząc, że jako poseł coś możesz – jak skończyć z pewnymi absurdami sportowymi w naszym kraju. Myślę, że będziesz walczył o to, by kluby były bogatsze i miały więcej sponsorów (zmiana ustawy o bukmacherce), by kibice mogli wchodzić na stadion, tak jak wchodzą do kina czy do teatru i wytłumaczysz mi, dlaczego kibice VIP mogą na stadionie wypić Krwawą Mary, a zwykli kibice dmuchają w alkomat[...]

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 09-2008
                    • 4229

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
                    Brawo Bierhalle
                    Czepiasz się. Przecież nikt nie zmusza do picia piwa z niebieskim sokiem. Ważne, że jest współpraca - klub piłkarski - dobry browar. Bo do tej pory to raczej żaden klub nie współpracuje z browarem warzącym piwo dobre.
                    Wiesz jak ja się męczę pijąc Harnasia?
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • leona
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 07-2009
                      • 5853

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
                      Czepiasz się. Przecież nikt nie zmusza do picia piwa z niebieskim sokiem. Ważne, że jest współpraca - klub piłkarski - dobry browar. Bo do tej pory to raczej żaden klub nie współpracuje z browarem warzącym piwo dobre.
                      Wiesz jak ja się męczę pijąc Harnasia?
                      A na końcu nie miała być taka mordka>>>

                      Comment

                      • kony
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 08-2005
                        • 1701

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
                        Czepiasz się. Przecież nikt nie zmusza do picia piwa z niebieskim sokiem. Ważne, że jest współpraca - klub piłkarski - dobry browar. Bo do tej pory to raczej żaden klub nie współpracuje z browarem warzącym piwo dobre.
                        Wiesz jak ja się męczę pijąc Harnasia?
                        No tak, czepiam się niebieskiego piwa, to fakt. Sama inicjatywa jest OK.
                        Co do Twojego poświęcenia - Twój wybór. Ja tam Warki nie piję.

                        Comment

                        • kiszot
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          🍼🍼
                          • 08-2001
                          • 8105

                          Tydzień temu odwiedziłem wieś Nieciecza.Stadion jak na wies jest superowy,gorzej z klimatem rodem z teatru.
                          co do gry to Polonia obudziął się 15 minut przed końcem co niestety nie starczyło by choćby zremisować.
                          Dzisiaj za to wygrała z ostatnia Olimpią Elbląg 3:2 Taki mecz a raczej dwa mecze,bo kazda połowa była całkiem inna,doprowadzi mnie do ataku serca.W 1 połowie Olimpia nie istniała i tylko dzięki nieudolności bytomskich piłkarzy może zawdzięczac stratę tylko 2 bramek.Natomiast w przerwie nastąpiła chyba zamiana koszulek bo Polonia nagle przestała grać i gdyby sie nie obudzial to uciekłyby wazne punkty.Inna sprawa,że karny dla Olimpii był z kapelusza,przynajmniej z trybun.
                          Specjalne pozdrowienia dla goroli z Sosnowca.
                          Last edited by kiszot; 01-04-2012, 17:51.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • albeertos
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 10-2001
                            • 2313

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
                            Czepiasz się. Przecież nikt nie zmusza do picia piwa z niebieskim sokiem. Ważne, że jest współpraca - klub piłkarski - dobry browar. Bo do tej pory to raczej żaden klub nie współpracuje z browarem warzącym piwo dobre.
                            Wiesz jak ja się męczę pijąc Harnasia?
                            No jeśli całą GŻ weźmiemy jako browar (Warka w Lechu) to ich Porter jest przedni. Brackie też daje radę.
                            (_)>
                            Nigdy się nie poddawaj!!!
                            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                            Lech jest tam gdzie jego wiara
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              W sobotę kolejna porażka.Błędy indywidualne obrońców kardynalne.Do tego po strzale Frączczaka w poprzeczkę piłka spadła z 30 cm. za linią i bramka nieuznana.Do tego strzał w słupek i kolejny w poprzeczkę, dwa razy cudem bramkarz gości wybronił.W trzecim meczu na wiosnę pierwsze 30 minut przechodzone.Trzeba zacząć walczyć bo niestety o awansie można będzie pomarzyć.
                              Oglądając naszą ekstraklasę, nie widzę różnicy w poziomie i jest to zatrważające.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • VanPurRz
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 09-2008
                                • 4229

                                Bo różnica jest jedynie w tym, że niektóre drużyny w Eklasie mają indywidualności (jak an naszą ligę). Poziom jest żenująco niski.
                                Przykłądem może być nasz mecz z Ruchem. Po prostu chodzony. Ja się wcale nie dziwię, że w Widzewie gra zawodnik z II ligi maltańskiej bo nasza Eklasa w ekspresowym tęmpie zbliża się do tego poziomu.
                                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                                Comment

                                Przetwarzanie...