przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Dyczkin, jeśli jesteś z Polkowic, byłeś na meczu Górnika z Pogonią, całkiem niedawno?
    Co do meczu- bramki i zagrania poezja.Real zdecydowanie lepszy; ta sytuacja z końcówki , no nie wiem czy powinien byĆ karny dla gospodarzy..., ale Barca u siebie Ich powiezie


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      W Polkowicach mieszkam od urodzenia lecz patriota piłkarski ze mnie marny. Pozostaje wierny Barcelonie. Visca el Barca
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • K-2
        Member
        • 06-2011
        • 41

        ale mój Kolejorz pięknie gra Rudnev jest po prostu klasą dla samego siebie! 3 gole i to w jakim stylu po akcjach! Nieskromnie muszę stwierdzić, że od początku byłem za zostawieniem Bakero na stołku ^^

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika K-2 Wyświetlenie odpowiedzi
          ale mój Kolejorz pięknie gra Rudnev jest po prostu klasą dla samego siebie! 3 gole i to w jakim stylu po akcjach! Nieskromnie muszę stwierdzić, że od początku byłem za zostawieniem Bakero na stołku ^^
          W pierwszej połowie gdyby Bełchatów (czyli głównie Żewłakow) potrafił strzeliĆ jak powinien, to nie wiem czy Twój "Lech" dałby radę.Druga odsłona to zdecydowana przewaga gości i bardzo dobra gra.
          Otwarcie w Gdańsku oczywiście po Polsku, czyli brak kibiców gości, na następnym też nie będzie, ale premier , poświęcenie, etc było.Dalej pracuje przy wykończeniu kilkaset osób.
          Ryży musiał się wkurzyĆ za powitanie ze swoją podobizną i trans o treści NIE JESTEŚ, NIE BYŁEŚ , NIE BĘDZIESZ NIGDY KIBICEM LECHII.Gratulacje za wniesienie i wywieszenie


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • Olbin
            Junior
            • 04-2011
            • 8

            Po obejrzeniu meczów tej kolejki jednego jestem pewien: drużyna z Poznania nie dorosła jeszcze aby rozgrywać mecze na dwóch frontach, co całkiem dobrze wychodzi Śląskowi, Wiśle i Legii. Bełchatów w drugiej połowie- tragedia. Idę o zakład, że ostatnia w tabeli Arka ugrałaby coś z GKSem, a zespół z Bułgarskiej to wykorzystał. Pozdrawiam wszystkich kibiców piłki kopanej

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10744

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Olbin Wyświetlenie odpowiedzi
              Po obejrzeniu meczów tej kolejki jednego jestem pewien: drużyna z Poznania nie dorosła jeszcze aby rozgrywać mecze na dwóch frontach, co całkiem dobrze wychodzi Śląskowi, Wiśle i Legii. Bełchatów w drugiej połowie- tragedia. Idę o zakład, że ostatnia w tabeli Arka ugrałaby coś z GKSem, a zespół z Bułgarskiej to wykorzystał. Pozdrawiam wszystkich kibiców piłki kopanej
              Tzn jakich ?
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                ....
                Ryży musiał się wkurzyĆ za powitanie ze swoją podobizną i trans o treści NIE JESTEŚ, NIE BYŁEŚ , NIE BĘDZIESZ NIGDY KIBICEM LECHII.Gratulacje za wniesienie i wywieszenie
                To bardzo wzniosłe i elektryzujące hasło, tylko , że dla przygłupów. Bo kto decyduje, że ktoś jest kibicem danego klubu, kibole z tego klubu ? Jeszcze to jasnowidztwo, że ktoś nie będzie nigdy kibicem danego klubu. Ta Lechia to niech się nie odżegnuje od tego Tuska, bo to jej najbardziej znany kibic. Klub marny, najbardziej znany kibic marny, kibice zahaczający o debilizm. Po co o tym, pisać, propagacja głupoty ?
                Last edited by emes; 16-08-2011, 21:35.

                Comment

                • bayern71
                  Senior
                  • 06-2006
                  • 1004

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Olbin Wyświetlenie odpowiedzi
                  Po obejrzeniu meczów tej kolejki jednego jestem pewien: drużyna z Poznania nie dorosła jeszcze aby rozgrywać mecze na dwóch frontach, co całkiem dobrze wychodzi Śląskowi, Wiśle i Legii. Bełchatów w drugiej połowie- tragedia. Idę o zakład, że ostatnia w tabeli Arka ugrałaby coś z GKSem, a zespół z Bułgarskiej to wykorzystał. Pozdrawiam wszystkich kibiców piłki kopanej
                  Coś Ci się chłopie poprzestawiało. Lech nie gra na dwóch frontach więc trudno gdybać czy dorósł czy nie. Gdyby musiał walczyć w pucharach wzmocniłby skład a nie ograniczył się do jednego nowego zawodnika.
                  Arka nie może ograć nic z GKS B. bo jest ostatnia ale w innej lidze. Kolejne gdybanie.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ta Lechia to niech się nie odżegnuje od tego Tuska, bo to jej najbardziej znany kibic.
                    Co Ty piłeś, czy brałeś Najbardziej znany kibic? Akurat znam takchi co , którzy zaliczyli "kilka" wyjazdów i kto jest najbardziej znany, ksyw nie będę podawał, bo Ci co wiedzą, to...wiedzą.Tusk najbardziej znany kibic, wymiękam z rana; dzięki za rozbawienie mnie z rana =szacun
                    Last edited by Pogoniarz; 17-08-2011, 05:44.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Mason
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 3280

                      Pogoniarz, a Ty co piłeś lub brałeś? Czy cofnąłeś się poziomem wypowiedzi do gimnazjum? Mi się wydawało, że skoro Tusk uważa się za kibica Lechii i jednocześnie jest premierem Polski czyli postacią znaną i rozpoznawalną nie tylko w Polsce ale i zagranicą to logiczne się wydaje że jest najbardziej znanym kibicem. Nie najbardziej znanym z kibicowania.
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      • albeertos
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 2313

                        Heh, ale na PGE Arenę podarowaną przez Tuska to chętnie przyszli...
                        (_)>
                        Nigdy się nie poddawaj!!!
                        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                        Lech jest tam gdzie jego wiara
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
                          Heh, ale na PGE Arenę podarowaną przez Tuska to chętnie przyszli...
                          Wiesz jak my "kochamy" Lechię, ale jak Oni to wnieśli to jestem w szoku , tak jak Wam udało się wnieśĆ pewien przekaz odnośnie słoneczka Peru na pewnym wyjeździe
                          Te ponad 34 koła to chwilowe, będzie góra 20 tysięcy na następnych meczach, choĆ i tak wątpię w to.
                          Nasze kibicowskie bojkoty, rozmowy między grupami nic nie dały, podziały są, bo ten walczy o majstra, ten o utrzymanie, tamten ma to gdzieś.Wyroki w zawiechach za byle co, zakazy stadionowe na 2-3 lata, prowokacje ochrony i milicji.Nie wiem czy właśnie nie lepiej pokazaĆ się z dopingiem i pozdrawiaĆ tych co zawsze non stop, czy bojkotowaĆ chwilowo wyjazdy(jak teraz Wy).


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Olbin
                            Junior
                            • 04-2011
                            • 8

                            Drużyna Bakero nie dorosła do tego, aby dobrze prezentować się w Ekstraklasie oraz na arenie europejskiej, w przeciwieństwie do trzech naszych drużyn, które w pucharach pozostają, a i w Eklasie dają całkiem nieźle radę. Ogólnie to współczuję nieco Poznaniowi, odpływ pikników i kibiców sukcesu budowlanego, cieknący stadion, itp. Mam nadzieję tylko, że Stadion na Pilczycach nie będzie takim bublem pozdrawiam

                            Comment

                            • albeertos
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 2313

                              Nie za bardzo wiem o czym mówisz. Wisła w tym sezonie ma 2 remisy i jedno zwycięstwo po wątpliwym karnym, to Twoim zdaniem jest już poziom na którym daje nieźle radę grać na dwóch frontach? Zresztą poczekaj na fazę grupową i wtedy feruj wyroki.

                              Co do frekwencji - po pierwsze nie graliśmy jeszcze u siebie, więc nie wiadomo ile kibiców przyjdzie i po drugie, rozumiem że znasz już wyniki sprzedaży karnetów która dopiero się rozpoczęła i jeszcze z miesiąc potrwa. Brawo!
                              (_)>
                              Nigdy się nie poddawaj!!!
                              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                              Lech jest tam gdzie jego wiara
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • leona
                                PremiumUżytkownik
                                • 07-2009
                                • 5853

                                Jako, że dżentelmeni nie dyskutują o faktach to dwóm przedmówcom przypomnę, że w zeszłym sezonie po trzech kolejkach, Lech miał 2 remisy i jedno zwycięstwo (choć lanie Craxy miało miejsce 22 VIII). Wyniki w europucharach raczej są szerzej znane.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X