Przy piwie o EURO 2012

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    🥛🥛🥛
    • 06-2004
    • 5014

    Ktory Waszym zdaniem dzisiejszy mecz bedzie bardziej emocjonujacy?
    Mam dylemat, co ogladac na zywo, Portugalie z Holandia czy Danie z Niemcami?
    5440 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • iron
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 08-2002
      • 6717

      I to jest dobre pytanie - ja chyba postawię na Portugalię i Holandię i będę liczył na łzy Ronaldo - bezcenne
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • chemmobile
        Major Piwnych Rewolucji
        • 03-2009
        • 2168

        Pewnie w meczu Portugalia - Holandia zawodnicy "pójdą na noże". Dlaczego? Holendrzy nie mają nic do stracenia, ba, wygrywając z Portugalią mogą Portugalczyków wyrzucić z turnieju i sami przejść z ostatniego miejsca w grupie do ćwierćfinału (jeśli Dania przegra z Niemcami). Dlatego ten mecz pewnie będzie ciekawszy i bardziej emocjonujący - oba zespoły mają o co grać.

        Niemcy - Dania: wg mnie Niemcy taktycznie będą się oszczędzać, chcąc strzelić Duńczykom jedną, góra dwie bramki, jeśli się uda. Postawią zapewne na silną obronę i/lub szczelne krycie groźnych zawodników Danii. Nie zdziwię się, jeśli przez pierwsze pół godziny dominować będą Duńczycy próbując uzyskać przewagę. W tym meczu tylko Dania ma silne parcie na wygraną.
        Last edited by chemmobile; 17-06-2012, 18:56.
        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

        Comment

        • pieczarek
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 06-2001
          • 5011

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie
          ... Przy graniu co 4 dni jednak zmiana lokalizacji może mieć znaczenie...
          Przestań się wygłupiać.
          Włosi, Anglicy, Niemcy, Hiszpanie, Portugalczycy, Holendrzy i kto tam jeszcze nie mają zielonego pojęcia o tej zasadzie. Z ośmiu ekip grających na Ukrainie aż pięć stacjonuje w Polsce. I jakoś nie słychać, aby Holendrzy z bazą w Krakowie, po przegranym meczu z Danią (baza w Kołobrzegu), który odbył się w Charkowie zwalali winę za porażkę na lokalizację, dojazdy czy inne tego typu bzdury.

          Comment

          • VanPurRz
            Major Piwnych Rewolucji
            • 09-2008
            • 4229

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
            I to jest dobre pytanie - ja chyba postawię na Portugalię i Holandię i będę liczył na łzy Ronaldo - bezcenne
            Też bym ten chciał ale syn woli Dania Niemcy. Chyba trzeba pasa ściągnąć
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • olie
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              • 06-2011
              • 777

              Granie we Wrocławiu było słabe, chociażby dlatego że mogło tam wejść o 15 tysięcy mniej widzów. Oczywiście dla klasowej drużyny to gdzie gra nie powinno mieć żadnego wpływu na przebieg meczu, ale my takiej drużyny nie mamy. Grając u siebie powinniśmy ten fakt wykorzystać i nawet takie bzdury mieć po swojej stronie. A co do sensowności posiadania bazy w Krakowie to polecam poczytać angielską prasę sprzed mistrzostw

              Comment

              • chemmobile
                Major Piwnych Rewolucji
                • 03-2009
                • 2168

                Oranje! Oranje!
                Pięknie wypracowana akcja i siata
                VanPuRz:
                oddaj telewizor synowi, swój mecz oglądaj na ekranie komputera, jak ja
                Last edited by chemmobile; 17-06-2012, 19:59.
                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                Comment

                • dyczkin
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 05-2011
                  • 3657

                  Wszystko jak w kalejdoskopie
                  Oglądam Oranje a tu Niemcy-Dania 1:1. Już 2 możliwości awansu.
                  Ronaldo jednak gola strzela
                  Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                  Moje warzenie // Piwny Wojownik

                  Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                  Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                  Comment

                  • chemmobile
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 03-2009
                    • 2168

                    Portugalia - Holandia: nawet nie zauważyłem, że już kończy się pierwsza połowa Co do Holendrów, jak się nie poprawią, to za godzinę powiedzą "papa" mistrzostwom.
                    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                    Comment

                    • dyczkin
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 05-2011
                      • 3657

                      Przy takiej grze Holendrów, to dobrze że pojadą do domu.
                      Mimo, że nie lubię zbytnio Portugalczyków to wielka szkoda, że dwóch nie strzelili
                      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                      Moje warzenie // Piwny Wojownik

                      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                      Comment

                      • dyczkin
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 05-2011
                        • 3657

                        Zasłużona bramka dla Portugalii. Wielkie brawa
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • Rzeszowiak
                          Major Piwnych Rewolucji
                          🍼
                          • 04-2009
                          • 1597

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                          I to jest dobre pytanie - ja chyba postawię na Portugalię i Holandię i będę liczył na łzy Ronaldo - bezcenne
                          Łez nie było, ale mecz na poziomie jego formy klubowej - owszem.

                          Portugalia na papierze jest bardzo silna - śmiem twierdzić, że gdyby mieli porządnego napastnika walczyli by o złoto. Bardzo solidna i twarda defensywa, pracowity i niesamolubny środek pomocy, świetni skrzydłowi (w tym prawdopodobnie drugi najlepszy piłkarz świata), brak tylko solidnego napastnika.

                          Holandia beznadziejna, niektórzy sprawiali wrażenie jakby robili łaskę że grają w reprezentacji, zwłaszcza van Persie.

                          Comment

                          • chemmobile
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 03-2009
                            • 2168

                            Komentarz będzie krótki: niecelność (pech) Holendrów, świetne podania i strzały Portugalczyków. U Holendrów najskuteczniejszy był... bramkarz, bo uratował im tyłek przed kompromitacją
                            Niemcy: zgodnie z planem/strategią. Ale tak jak Wermacht, tak i ich można zatrzymać
                            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                            Comment

                            • dyczkin
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 05-2011
                              • 3657

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile
                              Niemcy: zgodnie z planem/strategią. Ale tak jak Wermacht, tak i ich można zatrzymać
                              Hiszpania w finale zrobi to
                              Przynajmniej Niemcy będą mieli okazje do rewanżu.
                              Ale to dopiero jutro się przekonamy. Niemcy- Hiszpania semi or final
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              • Latarnik
                                Premium Lamplighter
                                🥛🥛🥛
                                • 06-2004
                                • 5014

                                Nie jest najgorzej, Holandia z dorobkiem 0 pkt. jest gorsza od Polski, a jest szansa, ze Irlandia i Szwecja rowniez beda mialy 0 pkt.
                                5440 kapsli z wypitych piw
                                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                                Comment

                                Przetwarzanie...