Przy piwie o EURO 2012

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Major Piwnych Rewolucji
    • 09-2008
    • 4229

    Nie wiem czy macie podobne wrażenie ale mecze trzeciej rundy (mimo, że drużyny powinny walczyć o zwycięstwa) są znacznie słabsze i nudniejsze od pozostałych dwóch rund.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • wasyll
      Major Piwnych Rewolucji
      • 09-2008
      • 1823

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
      Nie wiem czy macie podobne wrażenie ale mecze trzeciej rundy (mimo, że drużyny powinny walczyć o zwycięstwa) są znacznie słabsze i nudniejsze od pozostałych dwóch rund.
      Coś w tym jest, ale liczę dzisiaj na dobre widowisko z Ukraińcami w roli głównej. Anglia jest do ogrania, jak najbardziej.
      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

      Comment

      • ucho
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 05-2010
        • 500

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
        Żeby było czytelniej i żeby zabezpieczyć się przed niemożliwością rozstrzygnięcia rywalizacji wystarczyłoby zamienić kolejnością punkty 2 z 3...

        Ale jest też możliwość, że się nie znam
        Wtedy przy takiej zamianie i takim scenariuszu:

        A-B 4:3
        A-C 1:3
        B-C 1:0

        Kolejność byłaby następująca:

        1A 3pkt 5-6
        2B 3pkt 4-4
        3C 3pkt 3-2

        Poza tym nic nie zabezpieczy, gdy padną trzy jednakowe remisy albo wszystkie zespoły wygrają po razie i takim samym wynikiem.

        Comment

        • pioterb4
          Major Piwnych Rewolucji
          • 05-2006
          • 4322

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
          Nie wiem czy macie podobne wrażenie ale mecze trzeciej rundy (mimo, że drużyny powinny walczyć o zwycięstwa) są znacznie słabsze i nudniejsze od pozostałych dwóch rund.
          Portugalia z Holandią rozegrałą świetny mecz, bardzo widowiskowy. Hiszpania - Chorwacja była jakiś taki senny, sam nie wiem czemu...

          Comment

          • iron
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 08-2002
            • 6717

            No dobra - przecie zastrzegłem, że mogę sie nie znać - no i sie nie znałem
            Dzięki Pijacka za objaśnienie.

            A że mecze ostatniej rundy słabsze i nudniejsze - to było do przewidzenia - w końcu to mecze o wszystko i presja wzrasta - choć nie wszystkim tak pęta nogi jak naszej reprezentacji...
            No ale do tej pory nie było żadnego 0:0
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • dyczkin
              Major Piwnych Rewolucji
              • 05-2011
              • 3657

              Ukraina gra pięknie Próbuje tych podań w stylu Hiszpanów ale na razie nie wychodzi. Może wejdzie w drugiej połowie
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • VanPurRz
                Major Piwnych Rewolucji
                • 09-2008
                • 4229

                Może i gra ale Gerrard ich rozmontował , błąd bramkarza i Rooney strzela.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • chemmobile
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 03-2009
                  • 2168

                  Świetny gol Ibrahima
                  Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                  Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                  Comment

                  • iron
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    • 08-2002
                    • 6717

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
                    Może i gra ale Gerrard ich rozmontował , błąd bramkarza i Rooney strzela.
                    Ale nie możesz narzekać, że mecze bez emocji Ukraina-Anglia w drugiej połowie niemalże akcja za akcję i niechlubne decyzje sędziów (najpierw spalony Ukrainy puszczony a potem nie wiem dlaczego - kompensacja błędu? - nieuznanie bramki która padła - po kuta ten sędzia bramkowy...)

                    Szwecja-Francja - Szwecja żegna się z honorem i upokarza Francję dwima pięknymi bramkami...

                    P.S. Wcale nie jestem pewien, czy Angli lepiej się będzie grało z równo grającymi Włochami niż z chimerycznie grającą Hiszpanią z jednym udanym meczem na tym Euro
                    P.S.2 Nie widzę szansy w eliminacjach do Mundialu 2014 - zarówno Anglia jak i Ukraina (nawet bez Szewczenki) raczej poza naszym zasięgiem...
                    Last edited by iron; 19-06-2012, 21:54.
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • dyczkin
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 05-2011
                      • 3657

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                      Ale nie możesz narzekać, że mecze bez emocji Ukraina-Anglia w drugiej połowie niemalże akcja za akcję i niechlubne decyzje sędziów (najpierw spalony Ukrainy puszczony a potem nie wiem dlaczego - kompensacja błędu? - nieuznanie bramki która padła - po kuta ten sędzia bramkowy...)
                      Oddali Angolom MS 2010 i mecz z Niemcami

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                      Szwecja-Francja - Szwecja żegna się z honorem i upokarza Francję dwima pięknymi bramkami...

                      P.S. Wcale nie jestem pewien, czy Angli lepiej się będzie grało z równo grającymi Włochami niż z chimerycznie grającą Hiszpanią z jednym udanym meczem na tym Euro
                      No żabojady z Hiszpanami zagraja otwarty futbol w końcu
                      Tak zapewniali komentatorzy meczu Hiszpania-Chorwacja

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                      P.S.2 Nie widzę szansy w eliminacjach do Mundialu 2014 - zarówno Anglia jak i Ukraina (nawet bez Szewczenki) raczej poza naszym zasięgiem...
                      Tutaj bez komentarza
                      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                      Moje warzenie // Piwny Wojownik

                      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                      Comment

                      • pioterb4
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 05-2006
                        • 4322

                        P.S.2 Nie widzę szansy w eliminacjach do Mundialu 2014 - zarówno Anglia jak i Ukraina (nawet bez Szewczenki) raczej poza naszym zasięgiem...
                        Ja myślę, ze pierwszy wyjazd do Czarnogóry to już bęzie nielada problem...

                        Comment

                        • iron
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 08-2002
                          • 6717

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4
                          Ja myślę, ze pierwszy wyjazd do Czarnogóry to już bęzie nielada problem...
                          Takie nianse to ja pomijam, skoro wg zapewnień celujemy w drugie miejsce i kolejne dwa mecze, to musimy się mierzyć z Anglią i Ukrainą, a nie Czarnogórą
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • VanPurRz
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 09-2008
                            • 4229

                            Ukraina - Anglia - dobry mecz z wieloma sytuacjami. Odpada drugi gospodarz ale przynajmniej z walką i szansą.
                            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                            Comment

                            • pioterb4
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 05-2006
                              • 4322

                              Właśnie do UKrainy nikt nie będzie miał pretensji, odpadła z silnej grupy zajmując 3 miejsce i to po ostrej walce. Świetny mecz ze Szwecją, chyba najsłabszy w obronie przypadł na Francję i niezwykle zacięty pojedynek z Anglią. Sporo niepzremyślanych strzałów z dystansu ale i okazji podbramkowych mieli kilka niezłych. Pressing i walka o piłkę, dokładne przerzuty przez pół boiska, taktyka...to wszystko Ukraińcy mieli. Gdyby to oni zostali ulokowani w grupie A to ejstem pewny że wywalczyliby awans z I mejsca.

                              Comment

                              • żąleną
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Brawa dla Ukrainy. Nasi patrzeć i uczyć się, jak wygląda walka o wynik. Bramka dla Anglików częściowo fartowna, ale Gerrard mocno zapracował na to, żeby w ogóle do tego doszło. Od początku turnieju gra bardzo dobrze, spaja drużynę i sadzi groźne dośrodkowania. Włosi będą jednak na pewno skuteczniejsi od Ukrainy, zobaczymy jak to się skończy i kto będzie grał bardziej defensywnie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...