Przy piwie o EURO 2012

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 03-2006
    • 9875

    #31
    UEFA zadecydowała, że będzie zakmnięty. Chyba na wszystkie mecze, co by była sprawiedliwośc społeczna.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • pirackamuza
      Major Piwnych Rewolucji
      • 12-2004
      • 1908

      #32
      Ja tam się na piłce nie znam. Kto mnie zna, ten wie. Ale zamiast rozkręcającego się Rybusa zdjąłbym słabnącego Obraniaka, ewentualnie zmienił go na Grosickiego góra w 70 minucie... Ale ja się przecież nie znam...
      A Szczęsny niech wraca do Anglii - najpierw zawalił bramkę wychodząc, chociaż powinien widzieć interweniującego Wasyla, a potem ta niecofnięta noga...
      Teraz pozostaje liczyć na 0:0 Pepików z Moskalami.

      Ale co tam, i tak wygramy te miszczostfa!
      Last edited by pirackamuza; 08-06-2012, 19:39.
      Toruń przeprasza za Radio Maryja
      www.bobofruty.pl

      Comment

      • chemmobile
        Major Piwnych Rewolucji
        • 03-2009
        • 2168

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
        No to pierwszy mecz z cyklu "mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor" mamy za sobą
        Oglądając I połowę człowiek przecierał oczy ale w drugiej wszystko wróciło do "dobrej" polskiej normy
        Tak samo rzadko jak ty zgadzasz się ze mną, tak dzisiaj ja wyjątkowo zgadzam się z tobą
        Poza tym Rosja - Czechy musi być 0:0
        Miałem dziś u buka postawić 100 zł na wygraną Polski i 50 zł na wygraną Grecji. Dobrze, że tego nie zrobiłem
        Jak my nie wyjdziemy z grupy, to oczywiście kibicować będę Czechom Żółwik da radę...
        Last edited by chemmobile; 08-06-2012, 19:47.
        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

        Comment

        • VanPurRz
          Major Piwnych Rewolucji
          • 09-2008
          • 4229

          #34
          Biorąc pod uwagę tempo meczu Rosja : Czechy oraz dynamikę i technikę oraz grę ofensywną Rosji ... to może nas czekać bardzo zimny prysznic 12 czerwca.
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • iron
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 08-2002
            • 6717

            #35
            komentator znowu na stanowisku
            No właśnie - 25 minuta - Rosja - Czechy 2:0 - czy ktoś ma jeszcze nadzieję choćby na nasz remis z Rosją...
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • iron
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 08-2002
              • 6717

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
              Biorąc pod uwagę tempo meczu Rosja : Czechy oraz dynamikę i technikę oraz grę ofensywną Rosji ... to może nas czekać bardzo zimny prysznic 12 czerwca.
              Stawiam na odwrócony wynik z meczu Polska-Peru z 82 roku - Polska - Rosja 1:5
              Last edited by iron; 08-06-2012, 20:17.
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • pioterb4
                Major Piwnych Rewolucji
                • 05-2006
                • 4322

                #37
                Rosjanie prezentują świetną dynamikę, przejście od obrony do ataku oszałamiająco szybkie. Biorąc pod uwagę nasze problemy kondycyjne to nie wygląda optymistycznie Może w meczu o honor coś da się ugrać

                Comment

                • dyczkin
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 05-2011
                  • 3657

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4
                  Rosjanie prezentują świetną dynamikę, przejście od obrony do ataku oszałamiająco szybkie. Biorąc pod uwagę nasze problemy kondycyjne to nie wygląda optymistycznie Może w meczu o honor coś da się ugrać
                  U Smudy nie da rydy
                  Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                  Moje warzenie // Piwny Wojownik

                  Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                  Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                  Comment

                  • beerek62
                    Major Piwnych Rewolucji
                    🥛🥛🥛
                    • 04-2010
                    • 1044

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer
                    UEFA zadecydowała, że będzie zakmnięty...
                    UEFA decyduje praktycznie o wszystkim. Ciekawe czy już zadecydowała kto będzie mistrzem Europy
                    Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                    Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                    Comment

                    • Ahumba
                      PremiumUżytkownik
                      🥛🥛🥛
                      • 05-2001
                      • 8986

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62
                      UEFA decyduje praktycznie o wszystkim. Ciekawe czy już zadecydowała kto będzie mistrzem Europy
                      O wszystkim na pewno nie - gdyby tak było to kazaliby naszym kopaczom grać 90 minut a nie tylko połowę.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • jacer
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        • 03-2006
                        • 9875

                        #41
                        4:1 a na Rynku we Wrocku Ruskie prały się między sobą po ryjach. Czterech w pace, jeden w szpitalu, straty 2 tyś zł.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • żąleną
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 01-2002
                          • 13239

                          #42
                          W ostatnich "towarzyszach" chłopaki znikali w 2 połowie i tak samo było dziś... Z Rosją będzie ciężko, ale Rosja nie okopie się z tyłu, więc jakieś szanse na trochę więcej luzu pod bramką się pojawią. Z drugiej strony, w 1 połowie Polacy wjeżdżali w tę niby żelazną defensywę Greków regularnie, więc coś tam z przodu tworzymy. Pressing przez pewien czas był świetny, tym bardziej szkoda, że nie padło z tego więcej bramek.

                          Ogólnie szanse na dobre wyniki mamy wtedy, jeśli w pierwszej połowie ustrzelimy 2-3 gole. Bo druga to już klasyczny brak koncepcji i organizacji.

                          Ale mimo wszystko sporo pozytywnych emocji, a bramka Lewandowskiego jak poród dziecka po 9 miesiącach USG i kopania w brzuch.

                          PS Te straty to na złotych zębach?

                          Comment

                          • chemmobile
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 03-2009
                            • 2168

                            #43
                            Podczas pozostałych dwóch meczów jakie nam zostały przewiduję komentatorstwo martyrologiczne w telewizji...
                            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                            Comment

                            • wasyll
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 09-2008
                              • 1823

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                              Ale mimo wszystko sporo pozytywnych emocji, a bramka Lewandowskiego jak poród dziecka po 9 miesiącach USG i kopania w brzuch.
                              Lewandinio ładnie ustrzelił, nie ma co!

                              Na temat całej gry, już chyba temat wyczerpany więc nie ma co dopisywać. Jedyne co mogę dorzucić, to spostrzeżenie nt. naszej gry z silnym przeciwniekiem (w tym przyadku będzie to Rosja).
                              Jak gramy z jakimiś słabiakami, lub drużynami na naszym poziomie (ostatnie mecze towarzyskie) to na boisku jest taki chaos, jak wczoraj w drugiej połowie. Mówiąc inaczej wielki shit!
                              Jednak w momencie, jak trzeba się sprężać i nie jesteśmy w roli faworyta, to jakoś chyba presja opada, pojawia się myśl "nie ma nic do stracenia, blebluble..." i bywa tak, że gramy należycie. Będę się trzymał tej myśli przed meczem ze Sborną, może się pozytywnie zaskoczę.
                              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                              Comment

                              • bayern71
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 06-2006
                                • 1004

                                #45
                                Załamałem się wczoraj.
                                Niestety geniusz Lewandowskiego przegrał ze Smudą (nie będę używał wulgaryzmów). Jeszcze raz się okazało, że selekcjoner potrzebuje innych cech niż ligowy. Tu decyduje inteligencja, umiejętność pracy w stresie, zdolność do podejmowania decyzji w ekstremalnych warunkach i przede wszystkim osobowość pozwalająca zdjąć część odpowiedzialności z piłkarzy. Zabrakło wszystkiego. W zamian mamy prymitywizm i wulgarność.
                                Najbardziej mnie zdziwiło złe przygotowanie fizyczne w drugiej połowie. Wynajęto renomowaną agencję w celu wyeliminowania tego problemu a tu klops. Piłkarze sugerowali, ze obciążenia są zbyt wysokie i chyba mieli rację. Zobaczymy jak to będzie wyglądać dalej.
                                Brak zmian w takim meczu to jest horror. Nie wiem o co chodzi bo miałem nadzieję, że są granice głupoty ale jak widać u tego pana ta zasada nie obowiązuje. Wygląda na to, ze jest to zagubiony, totalnie zestresowany starzec, który już nie wie co zrobić (świadczą o tym jego słowa na konferencji prasowej - próbował zrzucić odpowiedzialność na piłkarzy).
                                Obraniak (tak jak podejrzewałem) się nie nadaje do gry na tym poziomie, jak zobaczyłem Boenischa to mi się niedobrze zrobiło (niestety nie uciekł ze spalonego w kluczowym momencie), Murawski nie wiem po co wychodzi na boisko. Szczęsny z Wasylem się nie zrozumieli bo prawie w takim ustawieniu ze sobą nie grali - rotacja w obronie trwała do końca.
                                No i na koniec Błaszcykowski - to nie jest kapitan, lider (choć dobry piłkarz). Skoro się deklaruje publiczne pokazanie "co ma się w spodniach" to trzeba pokazać charakter na boisku. Chyba, ze tylko tyle ma. tak czy inaczej współczuję. Drużyna grzecznych chłopców skrewiła.
                                Rosja wygrała i to dobrze dla nas (nie rozumiem dlaczego niektórzy oczekiwali remisu) przecież od losowania wiadomo, że bijemy się o 2 miejsce. Turniej się nie skończył ale z górki już było.
                                Last edited by bayern71; 09-06-2012, 09:50.

                                Comment

                                Przetwarzanie...