Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.04.26-28 - Lubin, Lubiński Festiwal Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    2013.04.26-28 - Lubin, Lubiński Festiwal Piwa

    Zauważone na FB:
    Lubiński Festiwal Piwa

    Sprawę będę monitorował
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    #2
    Mała uwaga!
    Datę wydarzenia wpisujemy wg. schematu jak poprawiłem. Post o imprezie ma zawierać jej opis, a nie link. Piwowarsko ma to jeszcze niewiele wspólnego, więc proszę umieszczać albo w głównym wątku imprez, albo w "biesiadach" jeśli piwo jest tylko dodatkiem do imprezy.

    Wklejam co wiadomo z FB:

    Informacje
    W kwietniu 2013 r. na Błoniach przy Ośrodku Kultury "Wzgórze Zamkowe" odbędzie się Festiwal Piwa. Termin - 26 - 27 - 28 kwietnia

    Misja
    Poszukiwanie fajnego napoju...

    Opis
    Fakt. W Lubinie nie było browaru. Raczej nie było. Pewnie warzono piwo na potrzeby lokalne. Tyle, że czy to musi być browar, żeby się napić dobrego piwa. Może nawet nie tyle napić - tylko spróbować czegoś nowego. Można też popatrzeć jak się robi piwo. No i nauczyć się odróżniać portera od pszenicznego bądź ale od lagera.

    Lokalizacja
    Lubin, ul. Pruzi 7 i 9, 59 - 300 Lubin

    Produkty
    Piwo. Piwo. Piwo.
    Ser. Ser. Ser.
    Wędliny. Wędliny. Boczek

    Comment

    • flisak2
      Junior
      • 11-2012
      • 1

      #3
      Lubiński Festiwal Piwa 2013

      odbędzie się w dniach 27 - 29 kwietnia 2013 r. w Lubinie na terenie Lubińskich Błoni

      Więcej informacji przekażemy do końca miesiąca.

      Informacje na bieżąco:


      oraz
      (tu w fazie prac

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4
        Już wcześniej założyłem ten temat: Lubiński festiwal Piwa
        Przydałby się jeden wątek, moderator niech decyduje, który pozostawić
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          #5
          Przeniosłem do głównego.
          Last edited by e-prezes; 17-11-2012, 16:08.

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            #6
            Pomału pojawiają się szczegóły.

            Wstęp 5 zł za dzień.
            I znamy pierwszy browar: EDI

            Na festiwalu odbędzie się Giełda kolekcjonerska i Giełda birofiliów.
            Piwowarzy domowi również mile widziani.
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • PietroX06
              Junior
              • 11-2012
              • 1

              #7
              Lubiński Festiwal Piwa 2013

              A już niebawem szczegółowy program imprezy - czyli wykaz uczestniczących browarów + imprezy towarzyszące - a będzie ich co nieco
              Attached Files

              Comment

              • kwarta81
                Member
                • 03-2011
                • 36

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                Zauważone na FB:
                Lubiński Festiwal Piwa

                Sprawę będę monitorował
                Coś więcej wiadomo, bo ze strony za dużo nie wynika. Na pewno będę, w końcu nie ma tak daleko.

                Comment

                • concerto
                  Senior
                  • 09-2003
                  • 859

                  #9
                  Jak dla mnie to facebookowa promocja festiwalu kuleje.

                  Ma być śmiesznie i luzacko ( rzecz gustu ), ale z masy newsów kompletnie bez znaczenia ciężko wychwycić najważniejsze: jakie piwo i w jakiej postaci będzie dostępne.

                  Na górze strony powinien być odnośnik do stale aktualizowanej listy.

                  Mam wrażenie że to nie będzie festiwal piwny tylko przaśny festyn jakich wiele.
                  "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                  Comment

                  • kwarta81
                    Member
                    • 03-2011
                    • 36

                    #10
                    Ostatnio dzwoniłem do organizatorów i dostałem informację, że czekają na dwóch ostatnich wystawców aby umieścić listę browarów z jakich będzie można degustować złocisty trunek.

                    Comment

                    • picia_pl
                      Senior
                      • 07-2007
                      • 112

                      #11
                      Wykaz browarów jest już na stronie, dodatkowo dziś ma być opublikowania lista piw lanych.

                      Info dla birofilów (wystawców) - aby wziąć udział w giełdzie należy do 17 kwietnia wysłać im formularz zgłoszeniowy http://festiwal-piwa.pl/index.php/gielda-birofiliow

                      do zobaczenia

                      Comment

                      • kwarta81
                        Member
                        • 03-2011
                        • 36

                        #12
                        W sumie 13 browarów ale to dopiero I festiwal, więc i tak nie jest źle. W zestawieniu nie podoba mi się browar EDI, no chyba, że poprawili receptury bo jak w tamtym roku latem ostatnio próbowałem, to niestety nie za ciekawie było, pomijam etykiety, które wyglądają jak z tanich win. Będę się wahał przed spróbowaniem Ediego, no ale zobaczymy. Natomiast bardzo zadowolony jestem, z takich browarów jak: Browar Zamkowy w Raciborzu (Oj lubię ), Browar restauracyjny Haust (jeszcze nie próbowałem ;-)), Browar Pivovar Náchod (wg mnie najlepsze Czeskie pszeniczne ), Browar PINTA, AleBrowar, Browar Bernard z Czech ( jeszcze nie degustowałem ), Browar Sint Jozef z Belgii (degustowałem tylko Kriekenbier ). Oby pogoda dopisała ;-)

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          #13
                          Zapowiada się interesująca impreza, więc jako miejscowemu nie wypada nie być .

                          Comment

                          • Maggyk
                            Szara Adminiscjencja
                            • 05-2004
                            • 5615

                            #14
                            Wróbelki ćwierkają, że my też będziemy. Co prawda poniekąd służbowo, bo do warzenia się zgłosiliśmy, ale na kilka kufelków w miłym gronie mamy nadzieję
                            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                            Piwo domowe -
                            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                            Reklama w BROWARZE
                            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              #15
                              Ja będę tylko w niedzielę. Piątek 2 zmiana a w sobotę do Wolsztyna z dziećmi jadę
                              Nie wypijcie wszystkiego
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎